WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

ÜYE OLURKEN KULLANACAĞINIZ ŞİFRE HARF VE SAYI İÇERMESİ MECBURİDİR

En son konular

» ChatKalbim.Com (KalbimFM) DJ'leri
Seni Seviyorum ( ALINTIDIR ) EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 2:56 pm tarafından efsane

» AtakaN_05 Daha neolsun
Seni Seviyorum ( ALINTIDIR ) EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 5:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Server de ki Gorevkilerin hakkın da
Seni Seviyorum ( ALINTIDIR ) EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 4:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Nohutlu Gurcu Çorbası
Seni Seviyorum ( ALINTIDIR ) EmptyCuma Ekim 29, 2010 10:04 am tarafından Cin

» din büyüklerimizden güzel sözler
Seni Seviyorum ( ALINTIDIR ) EmptySalı Ekim 26, 2010 4:19 am tarafından DisCoNNeCt

» salatı tefriciye'nin hukmu nedir?
Seni Seviyorum ( ALINTIDIR ) EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» ibâdet nedir
Seni Seviyorum ( ALINTIDIR ) EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» PEYGAMBERİ ANLAMAK SÜNNETULLAH'IN ÇEMBERİNDEN GEÇER.
Seni Seviyorum ( ALINTIDIR ) EmptySalı Ekim 26, 2010 4:12 am tarafından DisCoNNeCt

» Tevbe - islami şiir - Dini video klip
Seni Seviyorum ( ALINTIDIR ) EmptySalı Ekim 26, 2010 12:54 am tarafından DisCoNNeCt

Tarıyıcı

Dost Siteler

WwW.CHaTKaLBiM.CoM WwW.RaDYoeFSaNe.uS

Seni Seviyorum ( ALINTIDIR )

DisCoNNeCt
    DisCoNNeCt

Seni Seviyorum ( ALINTIDIR ) Empty Seni Seviyorum ( ALINTIDIR )

Mesaj tarafından DisCoNNeCt C.tesi Ekim 16, 2010 3:01 pm

İlkokulda çok zor günler geçirdim. herkesin alay konusu olmuştum. Azim edip çalışarak Gaziantep'in en iyi okuluna girdim lisede.. Kurtulmuş muydum? HAYIR.. Lise3'e giden okul temsilcimize aşık oldum... Bu aşk değil de bambaşka bir duygu..Onu seyretmekten içim kan ağlıyor ama bıktım. Onu çok seviyorum.. Sadece internet üzerinden konusuyoruz ve o beni arkadaşı bile saymıyor.. Sürekli konuşmayı ben başlatıyorum.. Ondan nefret ediyorum.. Çünkü kalbimdeki o ateş hayatımı da etkiliyor..Derslerimi ailemi arkadaslarımı... Sadece ona sahip olmak istiyorum.. Onun da bana.. Ama O benim gibi değil. Ona söylemeyi düşünüyorum, ya da bunu anlasın zor bişe değil.. Ama diliyorum ki o da bu durumda olsun.. Onu çok seviyorum :'( şuan içimdeki ateş bütün dünyayı yakabilir.. Bunu sadece aşık olanlar anlar.Onu her düşündüğümde vücuduma yayılan, kaynağı kalp olan duyguyu aşktan da öte görüyorum. Onu Seviyorum Sad(

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 10:38 am