WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

ÜYE OLURKEN KULLANACAĞINIZ ŞİFRE HARF VE SAYI İÇERMESİ MECBURİDİR

En son konular

» ChatKalbim.Com (KalbimFM) DJ'leri
Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...  EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 2:56 pm tarafından efsane

» AtakaN_05 Daha neolsun
Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...  EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 5:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Server de ki Gorevkilerin hakkın da
Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...  EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 4:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Nohutlu Gurcu Çorbası
Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...  EmptyCuma Ekim 29, 2010 10:04 am tarafından Cin

» din büyüklerimizden güzel sözler
Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...  EmptySalı Ekim 26, 2010 4:19 am tarafından DisCoNNeCt

» salatı tefriciye'nin hukmu nedir?
Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...  EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» ibâdet nedir
Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...  EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» PEYGAMBERİ ANLAMAK SÜNNETULLAH'IN ÇEMBERİNDEN GEÇER.
Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...  EmptySalı Ekim 26, 2010 4:12 am tarafından DisCoNNeCt

» Tevbe - islami şiir - Dini video klip
Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...  EmptySalı Ekim 26, 2010 12:54 am tarafından DisCoNNeCt

Tarıyıcı

Dost Siteler

WwW.CHaTKaLBiM.CoM WwW.RaDYoeFSaNe.uS

Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...

Cin
    Cin

Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...  Empty Yurdum İnsanından Güzel Bir Uyarlama...

Mesaj tarafından Cin Paz Ekim 17, 2010 12:04 am

[color=brown][Holywood'un yüzlerce kez işlediği;

'uçakta pilotlar ölür ya da bayılır, yolculardan biri merkezden telsiz talimatıyla uçağı indirir'

klişesinin uyarlanmış hali. ABD de olur da Türkiye'de o lmaz mı ? yurdum insanı el atmış mevzuuya.

- aloo, aloo, abi ben kamil koc istanbul-ankara otobüsünden arıyorum. kaptan molada içkiyi fazla kaçırdı herhalde, uyuyor şimdi.

- evlat sakin ol, muavin orda mı?

- hayır, otobüste değil, tanrım ona ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok!

- tamam evlat, hiç korkma, sizi kurtaracağız. şimdi şoförü yavaşça koltuktan yana çek, sen oturacaksın onun yerine.

- ama onu yana çekersem düşer, kendinde değil!

- düşs ün pezevenk! oraya senin oturman lazım.

- tamam, oturdum. şimdi ne yapmalıyım?

- direksiyonu tut, ne çok sıkı ne çok gevşek.

- tuttum. çok eğlenceli görünüyor ehu

- evlat, ciddi ol, 40 yolcunun hayatı senin elinde. şimdi; önündeki panelde

bir çok gösterge var değil mi? tam ortadaki büyük olana bak, ne yazıyor

orda?

- bismillahirrahmanirrahim.
    - hayır göstergenin üstündeki yazıya değil göstergeye bak! Hız göstergesine bak, kaçla gittiğinizi görebiliyor musun?
    - sıfır.
    - nasıl sıfır? dikkatli bak.
    - sıfır, gerçekten sıfır. ölecek miyiz?
    - otobüs duruyor mu gidiyor mu bunu söyle bana seni kuş beyinli!
    - duruyooor
    - kalk sit tir git eşşoğlueşşek! bize de panik yaptırdın. Şoför uyanınca devam /color]

Forum Saati Paz Mayıs 12, 2024 4:37 pm