WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

ÜYE OLURKEN KULLANACAĞINIZ ŞİFRE HARF VE SAYI İÇERMESİ MECBURİDİR

En son konular

» ChatKalbim.Com (KalbimFM) DJ'leri
Herşey Kadınca EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 2:56 pm tarafından efsane

» AtakaN_05 Daha neolsun
Herşey Kadınca EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 5:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Server de ki Gorevkilerin hakkın da
Herşey Kadınca EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 4:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Nohutlu Gurcu Çorbası
Herşey Kadınca EmptyCuma Ekim 29, 2010 10:04 am tarafından Cin

» din büyüklerimizden güzel sözler
Herşey Kadınca EmptySalı Ekim 26, 2010 4:19 am tarafından DisCoNNeCt

» salatı tefriciye'nin hukmu nedir?
Herşey Kadınca EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» ibâdet nedir
Herşey Kadınca EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» PEYGAMBERİ ANLAMAK SÜNNETULLAH'IN ÇEMBERİNDEN GEÇER.
Herşey Kadınca EmptySalı Ekim 26, 2010 4:12 am tarafından DisCoNNeCt

» Tevbe - islami şiir - Dini video klip
Herşey Kadınca EmptySalı Ekim 26, 2010 12:54 am tarafından DisCoNNeCt

Tarıyıcı

Dost Siteler

WwW.CHaTKaLBiM.CoM WwW.RaDYoeFSaNe.uS

Herşey Kadınca

DisCoNNeCt
    DisCoNNeCt

Herşey Kadınca Empty Herşey Kadınca

Mesaj tarafından DisCoNNeCt C.tesi Ekim 16, 2010 3:45 pm

Yaşlı Kadın Genç Erkek Aşkı

Kendinizden en çok kaç yaşa kadar küçük bir erkekle sevgili olabilirsiniz ? Bu konuda hiç bir çıta belirlediniz mi kendinize ? Bir düşünün bakalım kaç yaşında bir erkeğe aşık olabilirsiniz ? Örneğin ben kendimden 7 yaş küçük bir erkeğe aşık olabilirim. Bu benim çıtam. Çıtamı daha aşağı çekmem ama en çok 10 yaş büyük bir erkekle flörft edebilirim.

Kadınlar Neden Çok Ağlar ?

Bazen kendimi bir odaya kapatmak ve saatlerce orada kendi başıma hiç susmadan ağlamak istiyorum. Bazen ağlamak o kadar geliyor ki içimden, içinde olduğum ortam müsait olmayınca sanki o gözyaşları içime akıyor ve beni daha da çok bunaltıyor. Ağlamak bana çok iyi geliyor. Ve eminim sadece bana değil size de çok iyi geliyor olmalı.

Fatmagül’ün Suçu Yok

Herkes Fatmagül’ü suçluyor. Fatmagül ülkemizdeki kadınların simgesi aslında. Ve inanın bana hepimiz Fatmagül’üz. Fatmagül’ün başına gelenler bizim de başımıza gelse, tıpkı onun gibi biz de suçlanacaktık. Öyle bir toplumda yaşıyoruz ki. Bazen ben ve değer yargılarım tamamen dış kapının mandalı olarak kalıyoruz toplum içinde.

Seven Her İnsan Kıskanır Mı?

Evet, sıra aşkta. Uzun süredir yazamıyordum size. Malum hayat telaşı falan. Ama şimdi formumdayım ve aşktan bi giriş yapayım dedim. Aşk var mı yok mu, tartışmasını geçtik. Sıra kıskançlığa kadar geldi. Sizce seven insan kıskanır mı ? Sedven herkes kıskanır mı yoksa kıskanmanın kişilik özellikleriyle mi alakası var sadece.

Haydi Erkekleri Tanıyalım

Erkekler aslında biz kadınların düşündüğü gibi bir kadın hayal etmezler. Bazen bizlerin ve onların bu düşünceleri eş olmaz denk düşmezler. Erkekler farklı noktalardan etkilenebilir farklı açılardan sizi ele alıp hoşlanabilirler. Hiç ummadığınız bir arkadaşınızdan bir erkek çok farklı yönünden ya da ona göre güzel olan hoş gelen bir yönünden etkilenip çıkmaya başlayabilirler. Şimdi bu noktalara bir değineceğim ben. Neden olmuyor gibi düşünceleriniz sorularınız da belki bir bakıma cevaplanmış olur.

Ya Kocam Aldatıyorsa ?

Eşinizin sizi aldatıp aldatmadığı gibi düşünceler mi oluştu kafanızda? Ne zamandır bir farklılık mı hissediyorsunuz? Eşler bazen kendilerini evliliğin monotonluğunda bulular. Buna ne biz kadınlar ne de bazen erkekler farkında olmayabilir farkında olmadan olaylar gerçekleşebilir. Başınızı bu sorunlarla sıkmak git gide canınızı acıtmaya da başlayabilir. Şüpheler farklı düşüncelerin size verdiği boyutlar psikolojinizi alt üst edebilir.

Kadınca Evliliği Kadından Dinleyin

Kadınlar evliliğin duygusal ve en ana taşlarıdır. Bir evlilikteki düzeni tertibi sağlayan da en başında kuran da kadındır. Eşini çocuklarını evini dik tutan ve gerçekten ayakta durduran kadındır. Kadınlar olmasaymış hayat ne kadar da çekilmez olurmuş ne kadar da karışık olurmuş.
    Hiçbir şey de düzen olmaksızın bir yaşam ilerler erkekler kendilerine dağınık bir dünya kurarlarmış.

Kadınca Olmazsa Olmaz İlle De Olsun

Biz kadınlar erkeklere göre daha hassas ve daha düşünceliyizdir. Güç kuvvet olarak belki onlar bazı durumlarda üstün gelebilirler ama diğer anlamlar da ya onlarla eş değer ölçüdeyizdir ya da onlardan üstünüzdür. Aslında üstün değil ya da eşit değil gibi görünen bir kadın sadece susan ve korkan kadındır.

İLİŞKİDE SORUNLAR NASIL DÜZELİR?

Bir bebek gibi düşünün ilişkinizi. Onu nasıl büyüttüğünüz neler yedirdiğiniz eler içirdiğiniz nasıl emek verdiğiniz çok önemli şeylerdir. Bir erkeğin istekleri ile bir kadının isteklerinin bir alanda toplanması gerekir ilişkide.
    Eğer aranızdaki aşk gerekli emek anlamdıysa gerekli saygı ve sevgiyi bulmadıysa ilerleyemez en başında böyledir. Birbirini seven sayan şefkat gösteren istek ve dileklerini tatlı dille anlatan çiftler olmalısınız.

Aldatan Erkek Affedilir Mi Hiç ?

Herşey Kadınca Kadın-erkek-150x150[/url]Olur mu öyle şey hiç? Olur mu?
    Hayır olmaz. Asla olmaz. Olsa da ne eskisi gibi olur ne de düzgün olur. Bir erkek eğer kız arkadaşını aldatacak kadar düşüyorsa ve sizi o kadar değersiz görüyorsa geri gelmesinin tek nedeni gittiği yerde istediğini bulamaması ve sizi özlemesidir.
    Ama burdaki size karşı ne bir tutam sevgi ne de biraz sevgi hiç önemli değil. Neden mi çünkü o eğer sizi bir kere aldattıysa ikinci bir hakkı yoktur.
    Olmamalıdır. Sakın böyle bir yanılgıya sapmayın. Bir kere daha inanmayın. İlk sizi aldatırken biliyor muydunuz yapacağını böyle birşeyi bekliyor muydunuz ?
    Elbette ki hayır dimi canınız sevgiliniz çünkü yapmaz sizden başkasına bakmaz. Ama işte ikinci kere affedip aldatmak gibi gerçekten önemli ve hassas bir konu üzerine bir daha yapmayacağını nereden biliyorsunuz?
    Sakın…

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 3:27 pm