WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

ÜYE OLURKEN KULLANACAĞINIZ ŞİFRE HARF VE SAYI İÇERMESİ MECBURİDİR

En son konular

» ChatKalbim.Com (KalbimFM) DJ'leri
Herşey Kadınca 2 EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 2:56 pm tarafından efsane

» AtakaN_05 Daha neolsun
Herşey Kadınca 2 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 5:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Server de ki Gorevkilerin hakkın da
Herşey Kadınca 2 EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 4:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Nohutlu Gurcu Çorbası
Herşey Kadınca 2 EmptyCuma Ekim 29, 2010 10:04 am tarafından Cin

» din büyüklerimizden güzel sözler
Herşey Kadınca 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 4:19 am tarafından DisCoNNeCt

» salatı tefriciye'nin hukmu nedir?
Herşey Kadınca 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» ibâdet nedir
Herşey Kadınca 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» PEYGAMBERİ ANLAMAK SÜNNETULLAH'IN ÇEMBERİNDEN GEÇER.
Herşey Kadınca 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 4:12 am tarafından DisCoNNeCt

» Tevbe - islami şiir - Dini video klip
Herşey Kadınca 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 12:54 am tarafından DisCoNNeCt

Tarıyıcı

Dost Siteler

WwW.CHaTKaLBiM.CoM WwW.RaDYoeFSaNe.uS

Herşey Kadınca 2

DisCoNNeCt
    DisCoNNeCt

Herşey Kadınca 2 Empty Herşey Kadınca 2

Mesaj tarafından DisCoNNeCt C.tesi Ekim 16, 2010 3:47 pm

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?

Herşey Kadınca 2 838_1-150x150Erkekler doğaları gereği güzelliğe bakarlar öncelikle bir bayanda ark.lar.
    İlk dikkat edilen şey dış görünüştür zaten biz bayanlarda buna bakarız.
    Güzel giyinmeye,
    Şık takı ve tokalara,
    Ayakkabılara dikkat ederler.

Kadınlar Ne İster Bu Hayatta ?

Herşey Kadınca 2 B_deryali_gunler_04-150x150Her kadının istekleri vardır.
    Ben ben ben Herşey Kadınca 2 Icon_smile
    Ben şimdi dışarı çıkıp güzelce yeni sezon kıyafetlerinden alışveriş yapmak istiyorum mesela.
    Eşimin yanında olamk, onunla güzel bir yerde yemek yemek gezmek istiyorum.

Kadınca Üzüntüler

Herşey Kadınca 2 Menopause-150x150Kadınlar neye üzülür, onları neler üzer?
    Kadınlar en hassas, ince ruylu varlıklarıdır. An ile kırılabilir, an ile üzülebilirler.
    Onları en çok erkekler üzer çoğunlukla. Erkeklerin sevgisizliği, anlayışsızlığı üzer.

Kadınız Toplumun Neresindeyiz ?

Herşey Kadınca 2 Pembe-renk-guzellik-kadin-150x150Evet annelerimizden başlayalım konuya diyorum.
    Yakınımızdakilerden başlayalım güzel bir samimiyetle güzel bir sohbeti açalım.
    Annelerimiz evimizin direğidir değil mi? Gözümüz 1 saat bile görmese hemen ararız, özleriz, sesini duymak isteriz.
    Kadınlar… Kadınlar toplumun temel taşlarıdır. Onlar bugünü yetişrir, yarını yetiştirirler.

Kadına Kadınca Muamele

Herşey Kadınca 2 Newav224yu01Kadınlar ne kadar iyi ya da ne kadar kötü muamele görüyorlar?
    iyi muamele gören kadınlar mutlulular, peki kötü muamele gören kadınlar?
    Her kadının kadınca muamele görmeye hakkı vardır, bu hakkınızı elinizden aldırmayın!

Kadınca Taciz Sorunu Kadına Taciz

Herşey Kadınca 2 DermoPUREZONE-150x150Taciz artık bayanların başına gelebilicek olası bir sorun.
    Bu değişmez ark.lar. Bayanlara tacizde bulunan, Allah korusun kaçırıp tecavüz eden erkekler vs.bunlar azalsa bile
    bitmez. Bakın bir gazetede okudum. Size yorumumu özet geçiyorum: Bayan var bir tane ve namusuyla çalışıyor.

Kadınca Şiddet Sorunları

Herşey Kadınca 2 Dayak-150x150Hangi kadın?
    Hangi kadın hak eder ki?
    Hiçbir kadın etmez elbette.
    Dünya Bankası açıkladı geçenlerde bir dergide. Her 5 kadınımızdan biri fiziksel şiddet görüyor ve cinsel saldırıya
    kurban gidiyormuş.

Mesaj Atılmaması Gereken Durumlar

Herşey Kadınca 2 Mesaj-atma-150x150Erkek arkadaşınızın nabzına göre şerbet vermeyi öğrenmeniz gerekiyor. Erkekler öyle kendini hemen teslim eden, kendilerini sıkboğaz eden, her an arayan, ha bire hesap isteyen kadınları sevmiyor !
    Bir erkeğe öyle her akıla estiğinde mesaj atılmaz. Erkekler gizemli, sabırlı, bekleyen ve dişiliğini gizemli bir biçimde nazlı nazlı sunan kadınları sever !
    Erkeklere kısa mesaj yollamak hoş fakat öyle durumlar ve zamanlar var ki, bu tür zamanlarda onlara asla mesaj yollamamak gerekiyor.
    Erkek ne zaman mesaj aldığında size kızar ?
    İlk buluşmanın hemen ardından o günün kritiğini yapmak için atılan mesaj,
    O çok kızgınken, kavga sonrası ya stresliyken atılan mesaj,
    Alkol alındığında, kafa yerinde değilken mantıksız davranacak durumlardayken atılan mesaj,
    Şaka yollu ona takılma maksatlı yanlış anlaşılmaya meyilli içerik içeren mesaj,
    Günün ilk mesajı olarak görünen ilk adımı sizin attığınız mesaj ters tepki yapar !
    Böyle durumlarda sakin olun ve o mesaj atmadan mesaj atmayın.

Kadının En Arzulu Hali !

Herşey Kadınca 2 Kirmizi_camasir-150x150Biz kadınlar seks konusunda erkeklerle karşılaştırılacak olursak eğer, kesin sınıfta kalırız. Bi düşünsenize erkekler 7/24 seks yapabilir arzudadır. Bizse öyle her zaman istemeyiz. Kabul edelim konu seks olunca çok nazlıyız.
    Kadınların en çok ne zaman cinsel istek duyduğu araştırılmış ve sonuçta bazı sınırlar çizilmiş.

Onlar Yapıyorsa Biz De Yaparız !

Herşey Kadınca 2 3d3ba7cc208867af4fbc368ca86945d6-150x150Son zamanlarda yaşlı erkeklerin gencecik kızlarla evlenmeleri çekiyor dikkatimi. Düşünüyorum da biz kadınlar doğuştan şanssızız galiba. Düşünsenize siz de, erkekler yaşlandıkça değerlenir ve biz bakar bakar aa ne karizmatik adam deriz.
    Ya kadınlar ?
    Oysa kadınlar yaşlanınca çöker, menopoza girerek üretemez olur, çocuk yapar çatlar, sarkar, kırışır ve erkekler tarafından beğenilmez.
    Şimdi aklımdaki soru şu :
    Erkekler kendilerinden yaşca küçük kızla ya da kadınla evlenince helal olsun diyoruz da, kadınlar kendilerinden yaşca küçük erkekler evlenince neden aa kadına bak, yazık diyoruz ?
    Eee erkekler yapıyorsa biz neden yapmayalım, bizim eksiğimiz nedir ki biz yapınca ayıp oluyor ?

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 2:56 am