WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

ÜYE OLURKEN KULLANACAĞINIZ ŞİFRE HARF VE SAYI İÇERMESİ MECBURİDİR

En son konular

» ChatKalbim.Com (KalbimFM) DJ'leri
Kadınca Bilmediklerim EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 2:56 pm tarafından efsane

» AtakaN_05 Daha neolsun
Kadınca Bilmediklerim EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 5:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Server de ki Gorevkilerin hakkın da
Kadınca Bilmediklerim EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 4:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Nohutlu Gurcu Çorbası
Kadınca Bilmediklerim EmptyCuma Ekim 29, 2010 10:04 am tarafından Cin

» din büyüklerimizden güzel sözler
Kadınca Bilmediklerim EmptySalı Ekim 26, 2010 4:19 am tarafından DisCoNNeCt

» salatı tefriciye'nin hukmu nedir?
Kadınca Bilmediklerim EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» ibâdet nedir
Kadınca Bilmediklerim EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» PEYGAMBERİ ANLAMAK SÜNNETULLAH'IN ÇEMBERİNDEN GEÇER.
Kadınca Bilmediklerim EmptySalı Ekim 26, 2010 4:12 am tarafından DisCoNNeCt

» Tevbe - islami şiir - Dini video klip
Kadınca Bilmediklerim EmptySalı Ekim 26, 2010 12:54 am tarafından DisCoNNeCt

Tarıyıcı

Dost Siteler

WwW.CHaTKaLBiM.CoM WwW.RaDYoeFSaNe.uS

Kadınca Bilmediklerim

DisCoNNeCt
    DisCoNNeCt

Kadınca Bilmediklerim Empty Kadınca Bilmediklerim

Mesaj tarafından DisCoNNeCt C.tesi Ekim 16, 2010 3:53 pm

Hindistan Cevizli Kolay Kurabiyeler

Bugün arkadaşım hindistan cevizli kurabiye yaptı bize. İlk kez hindistan cevizli kurabiye yedim. Tadı oldkça güzel ve yapımı da kolay. Arkadaşım karşımda hazırladı ben de baktım. Son derece pratik bir tarif. Sizinle de paylaşmak istedim. Tarif tam ve garantili bir tarif. Çekinmeden yapabilirsiniz.

Gülerken Ağlamak !

Gülerken ağlamak, ağlarken gülmek.. Kahkahaların ardından gözyaşlarına boğulmak..Evet bunu sık sık yaşamıyoruz. Ama eminim hepimiz 1 kez olsun bunu yaşamışızdır. Mesela ben ergenlik çağında pek çok defa bu durumla karşı karşıya kaldım. Önce kahkahalarla gülerdim ve hemen arkasından ağlamaya başlardım.

Ayrılık ve Terkedilme Ölüm Gibi Olmamalı

Evlat acısı gibiydi gidişi.. Sanki içimden bir şeyler koptu ve kanadı kalbim.. Bu acı, başka hiçbir acıya benzemiyordu. O an ölsem, ölsem, ölsem dedim. Onun bir daha yanımda olmayacağını düşündükçe ayrılık bir kurşun daha sıktı kalbime. Kalbimi söküp atmak istedim. Beni yaşatan bu organ nasıl bana bu kadar acı verebiliyordu ki.. Ve benim çok sevdiğim o insan nasıl böyle gidebiliyordu..İşte ayrılık buydu..

Erkekler Kızıyor Aman Dikkat !

Erkekler kadınlarda o kadar çok şeye anlam veremiyor ki.. He bir de anlam vermemekle de kalmıyorlar kızıyorlar üstelik. Bir erkeği kendinizden soğutmak istiyorsanız bunları yapın. Ya da tam terzi, soğutmak istemiyorsanız bunlara dikkat edin, sakın ola bu hatalara düşmeyin. Yoksa bir gün ansızın, sorun sende değil bende, deyip gidiverirler..

Erkekler Bizden Neden Soğuyor

Hemen, güzel olmaddığım için demeyin. Erkekleri bizden soğutan nedenlerin büyük çoğunluğu fiziksel özelliklerimizden değil, davranışlarımızdan kaynaklanıyor. Erkekler bizim gibi karmaşık bir yapıya sahip değil ve tıpkı kendileri gibi yalınlık arıyor. Ama malesef biz doğuştan bu karmaşık ruh hallerimizle geldiğimiz için dünyaya, erkekleri bu noktada anlayamıyoruz.

2010-2011 Şık Abiye Elbise Modelleri

2010-2011 Şık, gecelere uygun, kısa ve sonbahar modasında Abiye Elbise Modelleri ! Bu sonbahar özellikle turuncu, kahverengi, yıldızlı sarı ve bej renk tonunda elbiseler moda olacak. Kırımızı ve griyi de unutmamak lazım. Aslında renk sınırımız kalmadı artık modada biliyor musunuz. İçimizden geldiği gibi giyinme vaktidir artık.

2010-2011 Sohbahar/Kış Elbise Kombinasyonları

2010-2011 Sohbahar/Kış Kıyafet Kombinasyonlarına bir göz atalım. 2011 için harika elbise modelleri var. Gerçi ben diyetteyim. Uzunca bi süre alışveriş yapamayacağım ama siz şanslı hanımlar eğer vücudunuz elverişliyse bu güzel kıyafet kombinasyonlarını sakın kaçırmayın derim. Şık olmak modayla bütünleşince güze. Elbet de modası geçmiş kıyafetlerle de şık olabiliriz ancak en güzeli modern ve şık olmak bence.

Kadınca Bakarak Kadınca Güzelleş

Kadınca güzelleş, kadınca bir güzellik için mutfağına yönel ve parayla değil doğayla güzelleş !
    Nasıl mı olacak ? Doğal güzellik maskeleri, yoğurt maskesi, yaş maya maskesi, elma sirkesi kompresi, armut maskesi, doğal gül suyu kompresi, yumurta maskesi, bal maskesi, salatalık bakımı gibi maskelerle ev kadını dahi olsanız, hiç maddi geliriniz olmasa da ve hatta 5 kuruş ekstra harcamasanız bile hem kolay hem de ekonomik bi biçimde güzelleşebilirsiniz.

Ay Bi Türlü Zayıflayamıyorum

Bu defa yemeyeceğim diyorum. Gene yiyorum. Bu kez diyetteyim diyorum. Akşam amannnns en dee deyip ekmeğe sarılıyorum. Bu kez kesinlikle kilo vermem lazım diyorum, of nasıl olsa veremem deyip sofra kuruyorum. Hep aynı şey oluyor ve ben irademe hakim olamıyor kilo veremiyorum. Hırs yapamıyorum. Kendimle inatlaşıp kendimi yenemiyorum.

Kendine Güvenen Seksi Kadın

Aaa biri bana mı seslnedi, evet evet işte o benim. Kendine güvenen ve her zaman seksi görünen kadın.. Seksi olmak demek açık saçık giyinmek değildir hanımlar. Hemen aklınıza seksi bir kadın olmak için açılmak lazım gelmesin. Öyle değil. Seksi kadın aslında güleryüzlü, asil, kendine sonsuz güveni olan ve her daim iyimser olan kadındır.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:26 am