WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WwW.CHaTKaLBiM.CoM FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

ÜYE OLURKEN KULLANACAĞINIZ ŞİFRE HARF VE SAYI İÇERMESİ MECBURİDİR

En son konular

» ChatKalbim.Com (KalbimFM) DJ'leri
Kadınca Bilmediklerim 2 EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 2:56 pm tarafından efsane

» AtakaN_05 Daha neolsun
Kadınca Bilmediklerim 2 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 5:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Server de ki Gorevkilerin hakkın da
Kadınca Bilmediklerim 2 EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 4:18 am tarafından DisCoNNeCt

» Nohutlu Gurcu Çorbası
Kadınca Bilmediklerim 2 EmptyCuma Ekim 29, 2010 10:04 am tarafından Cin

» din büyüklerimizden güzel sözler
Kadınca Bilmediklerim 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 4:19 am tarafından DisCoNNeCt

» salatı tefriciye'nin hukmu nedir?
Kadınca Bilmediklerim 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» ibâdet nedir
Kadınca Bilmediklerim 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 4:14 am tarafından DisCoNNeCt

» PEYGAMBERİ ANLAMAK SÜNNETULLAH'IN ÇEMBERİNDEN GEÇER.
Kadınca Bilmediklerim 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 4:12 am tarafından DisCoNNeCt

» Tevbe - islami şiir - Dini video klip
Kadınca Bilmediklerim 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 12:54 am tarafından DisCoNNeCt

Tarıyıcı

Dost Siteler

WwW.CHaTKaLBiM.CoM WwW.RaDYoeFSaNe.uS

Kadınca Bilmediklerim 2

DisCoNNeCt
    DisCoNNeCt

Kadınca Bilmediklerim 2 Empty Kadınca Bilmediklerim 2

Mesaj tarafından DisCoNNeCt C.tesi Ekim 16, 2010 3:53 pm

Erkeğe Göre Kadın Yatakta Nasıl Olmalı

Seks bir erkek için hayat kaynağı, yaşama nedeni, mutluluk pınarı, yarına çıkma umudu, hayatta kalma sebebi… AA abarttım mı yoksa.. Yok canım abartmadım bence. Neden mi ? Sorun bi erkeğe hemen şimdi. Seks yapmadan bi ömür yaşar mısın diye. Bakalım size ne cevap verecek (: Bunun için her erkek yatakta seks seven bir kadın ister. Bunun dışında erkekler kadınlarda sekse dair şu beklentiler içinde olur :

Kadınca Aşkın Sırları

Aşık olmak istiyor ama olamıyor musunuz, tıpkı benim gibi (: ben de uzun süredir aşık olmak istiyorum ama bir türlü istediğim aşkı bulamıyorum. BU sıralar yalnızlık iyiden iyiye koymaya başladı bana. Sevgilim olsun istiyorum. Ama kuru kuru değil, gerçekten aşık olduğum, etkilendiğim birini istiyorum hayatımda. Bunun için de ha bire aşk konuları okuyup duruyorum yalnızlıktan sebep.

Kadınca Seks Ateşi 40 Yaş !

Kadınca seks ateşi en coşkulu ve alevli çağını 40 yaşında yanıyormuş. Kadınlar en çok 40lı yaşlarda coşkun ve ateşli cinsellik yaşıyormuş. Bu yaşlarda yaşanan cinsellik çok daha özgür, tecrübeli ve ateşli oluyormuş. Yapılan araştırmalar göstermiş ki kadınlar bu yaşlardan önce daha durağan bir seks hayatı sürdürüyormuş.

Kadınca Romantizm

Kadınca bir hayat yaşarken her birimiz, içimizde her zaman sevilmek isteyen küçücük bir kız çocuğu barındırırız. Kaç kadın var bir kadının içinde..İlgi görmek isteyen, her zaman şefkate muhtaç, sevilmek, övülmek, öpülmek isteyen bir kadın… Kadınca romantizm.. Her kadın aslında romantiktir. Her zaman erkeklerden romantik yaklaşımlar bekler.

Diyette Lezzetli Yemekler De Yenir

Diyet yapmaya başlayan hanımlarda genelde bir ön yargı gelir gider. Ama kimisinde de oturur kalır gitmez o ayrı. Ondan dolayı hiçbir zaman kendilerinde diyet yapabilme gücünü bulamazlar elde edemezler kayıplar yaşarlar. Zaman kayıpları efor kayıpları sağlık kayıpları da en önemlileri tabi ki. Bu kayıpların bedelleri ilerleyen zamanlarda öderiz. Kimisi ağır olur kimisi orta dereceli ve kimis de hafif olur. Yemeklerde lezzet kıyaslarından vazgeçemez kadınlar.

Fatmagül’ün Suçu Hepimizin Suçu !

Fatmagülün suçu ne adlı dizi her ne kadar tepkiler alsa da aslında toplumumuza çok güzel ayna tutuyor. Fatmagül tecavüze uğruyor ve bir genç kızın hayatı kararıyor ama Fatmagül dışında herkes kendini düşünürken Fatmagülün geleceği kimsenin aklına gelmiyor. Peki Esas madur Fatmagül’ken neden herkes sırf tecavüze uğradığı için onu suçluyor ?

Zayıflama Zamanına Karar Verme !

Günü gelmiş artık diyetin ve diyet zamanının. Size davet geldi! Sağlık için attığınız adımlar ve sizin belirlediğiniz sizin irade sizin verdiğiniz özverilerle gidecek sonrasında. Diyet talebi daveti kimlerden gelir. Çevrenizden gelir. En yakınızdan gelebilir kimi zaman ve aslında da en yakınızdan en büyük oranla gelir.

Diyet Yapmadan, Sağlıklı Zayıflamak !

Sağlımıza değer vereceğimiz kadar hiçbirşeye değer vermememiz gerek. Sağlık diyince bizim için sağlıklı olmak diyince bizim için tüm herşey durmalı. Hayatımızı ve bundan sonraki gelecek günlerimizin sağlamlığı onların kuvveti bunlara bağlıdır. Kadınlar kilo verirken şunu hesaba katamayabiliyorlar. Once sağlık demek. Önce sağlık diyemiyorlar çünkü odak noktaları direk olarak kilo vermek oluyor direk olarak kendilerinin daha güzel olması e başka daha seksi olmak daha göz alıcı can alıcı olmak çekici olmak gibi şeyler düşüncelerle kafaları dolu oluyor.

Aldatılan Kadınlar Ne Yapar, Ne Yapmalı

Kadınlar kendilerini aldatıldıklarında bir boşluğa doğru sürükler. Bu sürükleme ellerinde olmadan devam eder. Onlar bunun kimi zaman ya farkındadır birşey yapamaz engel olamaz. Ya da farkında olmadan en kötü şekli demek gerk bunada sürüklenir gider. Bu sürüklenme devam ettiği sürece kadında kendini psikolojik olarak baskıya kendini daha da sıkıntıya ezikliğe küçültmeye devam etmektedir. Aldatılmak onun eksikliklerinden gibi görür çoğu kadın.

Engin AKYÜREK-Kerim ve Fatmagül’ün Suçu Ne

Engin AKYÜREK-Kerim ve Fatmagül’ün Suçu Ne ! Fatmagülün suçu ne adlı dizide başrol oynayan ve yakışıklılığıyla kızların kalbini fetheden Engin Akyürek, Bir bulut olsam adlı dizide pek yakışıklı sayılmazdı hani..Çünkü imajı çok farklıydı o dizide. Fatmagülün suçu ne, adlı diziğde Kerim rolüyle bizlerle buluşan Engin Akyürek bu imajıyla çok göz dolduruyor. Peki Kerim kim ? Tabi ki diziye göre..

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:01 am